Resultaten

 
Resultaat 1 van 1 resultaten
  • Aftrekbare kosten vennootschap - Deel II - Wat zijn aftrekbare kosten? - 37. Giften - Volledig aftrekbaar?
    Volledig aftrekbaar?Giften zijn in principe niet aftrekbaar als beroepskosten vermits het loutere vrijgevigheden zijn, waar dus geen tegenprestatie tegenover staat. Dit is een gevolg van art. 49 WIB 92 wat betreft de aftrekbaarheid van de beroepskosten.Geeft uw vennootschap bv. € 50 voor de tombola van de plaatselijke turnclub zonder dat u daar bv. publiciteit voor in de plaats krijgt, dan is dat een gift die de vennootschap niet kan aftrekken.Doet zij echter een gift aan een erkende instelling, dan...
    Klik hier
 
Resultaat 1 van 1 resultaten